• پومک در کنار شما

چگونه زیباترین کیک تولد را انتخاب کنیم ؟

تاریخ: 7 مهر, 1391 نویسنده: پومک دسته: عکس کیک تولد, وبلاگ 0 بازدید: 13346

انتخاب یک کیک تولد کامل بسیار سخت ، چراکه طرح های زیبای زیادی از کیک تولد وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.اگر شما انتخاب های خود را محدود نکنید حتما سرگیجه خواهید گرفت. در اولین گام انتخاب ، شما باید بدانید که میخواهید کیک تولد شما شبیه چه چیزی باشد؟ ممکن است شما تعدادی ایده داشته باشید ، بنابراین باید تلاش کنید تا همه این ایده ها رابرای طراحی یک کیک تولد با هم ترکیب کنید.

عکس کیک تولد

برای گرفتن ایده شما میتوانید عکس های مختلف کیک تولد را ببینید.اگر به صورت آنلاین جستجو می کنید ، مطمئن شوید که انتخاب های شما بین گزینه های مدرن و محبوب محدود شده باشد ، به طوریکه طرح کیک تولد شما به روز و جدید باشد.
کیک تولد زیبا

کیک تولد زیبا

زمانی شما عکس های کیک تولد را بررسی کنید حتما تعدادی طرح مورد علاقتان را خواهید یافت.

انتخاب تم برای کیک تولد

اگر شما یک تم تولد خاص را در ذهن داشته باشید، راحت تر می توانید طرح مورد نظر از کیک تولدتان را پیدا کنید.ممکن است شما تم هایی مانند پرنسس ، سوپرقهرمان ، فیلم ، شخصیت های کارتونی و ... را تصور کنید.
کیک تولد زیبا

کیک تولد زیبا

شما میتوانید همه علایقتان را تصور کنید یا چیزهایی که همیشه در طول زندگیتان می خواستید و از آنها به عنوان یک الهام برای تم کیک تولد خود استفاده کنید. شما می توانید ترکیب رنگ ها را انتخاب کنید. یک لیست از چیزهایی که شما برای کیک تولد می خواهید ، تهیه کنید. همه مواردی که میخواهید کیک تولدتان داشته باشد را لیست کنید.چه تزئینی را برای کیک تولدتان می خواهید؟ آیا طرحی را در ذهن دارید؟شما میتوانید از آبنبات های رنگی یا میوه ها در ایده خود استفاده کنید ، این به سلیقه شما بستگی دارد.
کیک تولد زیبا

کیک تولد زیبا

فقط به خیال خود اجازه پرواز بدهید ، آنگاه خواهید توانست زیباترین کیک تولد را انتخاب کنید ، همان طور که می خواستید.      

برچسب ها::

ارسال